Corradi


úvodní » Zboží od výrobce


Firma Corradi navrhuje a vytváří kompletní řešení pro exteriérové vybavení domů, bytů a zahrad s maximálním využitím přírodních materiálů.

Společnost byla založena v Bologni v roce 1978 a nyní slaví celosvětový úspěch ve výrobě zakázkových přístřešků a pergol. Spolupracujeme se společností Velombra, která se specializuje na výrobu plachet a také spolupracuje s firmou Corradi Arredi specializující se na venkovní nábytek. Tyto tři vysoce specializované společnosti se zaměřují na technologický výzkum a maximální smysl pro detail, s pečlivou kontrolou designu a nových trendů. Firma Corradi je tedy schopna dodat, a to prostřednictvím rozsáhlé sítě autorizovaných maloobchodníků, obrovskou škálu řešení, díky kterým si zařídíte komfortní venkovní prostory. Zančka Corradi zajišťuje výdrž i v těch nejtvrdších povětrnostních podmínkách při zachování nezaměnitelného stylu a bezkonkurenční kvality.

Společnost vlastní certifikát ISO 9001:2008, TÜV pro řízení a výrobní procesy systému, ISO 14000:2004 pro trvale udržitelné životní prostředí a PEFC pro řízené odlesňování.

Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz

zobrazuji zboží 112 z 25

© Všechna práva vyhrazena LINIE design studio s.r.o. - tapety na zeď, záclony a závěsy

www stránky ANTstudio.cz