Akaishi Raw Silk


úvodní » Tapety na zeď » Zoffany » Akaishi Raw Silk


ZAKA312520
ZAKA312522
ZAKA312523

Výrobce

Společnost Zoffany je jedním z předních výrobců luxusníxh tkanin a tapet. Vyrobené látky i tapety jsou mezinárodně uznávány díky vysoké kvalitě a sofistikovanému designu. Veškeré produkty Zoffany jsou využivané přeními světovými architekty a návrháři. 

Společnost Zoffany byla založena v roce 1983 jako výrobna tapet, zaměřující se na historické tapety z Temple Newsham, venkovského panství ležícího v Anglii. Společnost Zoffany se snažila obnovit dobové vzory a to nejen v tapetách. Precizní práce, kvalitní materiály a cit pro design přinesli nezměrný úspěch.

Zoffany vlastní historickou sbírku sametů, psaných dokumentů s nákresy, vzorky tapet a obkladů stěn z celého světa od 17. do 20. století. V těchto sbírkách se čerpá inspirace k vytváření nových kolekcí. 

Společnost Zoffany vyrábí své produkty v Anglii v rámci Walker Greenbank. Tento princip výroby dává spotřebiteli jistotu, že celý proces výroby produktu neuškodil životnímu prostředí. 

Cena na dotaz

Odeslat poptávku

Popis výrobku

kategorie: Zoffany

Tapeta imituje závěsy z přírodního hedvábí. Dodatečná textura a hloubka barev je dodatečně přídána do rotačního sítotisku, který vytváří hustou inkoustovou texturu. 

© Všechna práva vyhrazena LINIE design studio s.r.o. - tapety na zeď, záclony a závěsy

www stránky ANTstudio.cz