Látkové žaluzie Plisse


úvodní » Stínicí technika » Žaluzie Plisse


Plisé je vhodné pro svislá i střešní okna a horizontální zastínění zimních zahrad a bazénů. Výborně se aplikuje do atypických tvarů (trojúhelník, lichoběžník atd.). Plisé se ovládá  pomocí tažného držáku - vypínací plisé, brzdičkou, provázkem, tyčkou nebo elektronicky. Stínícím materiálem každého plisé je technická textilie naskládaná - naplisovaná. Technická látka plisé je opatřena povrchovou úpravou proti přilnutí prachu. Udržuje se vysáváním nebo omýváním lehce namočené houbičky ve vodě a saponátu. Textilie vytváří krásný efekt průsvitu světla.

Látkové plisé kolekce Luxaflex®, dokonalý dekorativní prvek pro zastínění vašeho interiéru. Elegantní látky v neuvěřitelném barevném rozsahu a stylů. Ideální řešení pro zastínění zimních zahrad a střešních oken. Vzhledem k nepřebernému množství provedení není problém zastínit jaký-koliv tvar okna či výklenku. Přes 330 barev a provedení snadno omyvatelných látek, u kterých je možnost volit od různých stupňů průsvitnosti až po naprosté zatemnění.

Jedinečnou možností tohoto produktu je kombinace dvou rozdílných látek tzv. provedení den noc, kterým lze vyřešit jak denní zastínění tak i noční zatemnění (možnost kombinace taktéž PLISSE/DUETTE).

Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz
Cena na dotaz

zobrazuji zboží 18 z 8

© Všechna práva vyhrazena LINIE design studio s.r.o. - tapety na zeď, záclony a závěsy

www stránky ANTstudio.cz