O nás


úvodní » O nás


Linie design studio vzniklo v roce 1998. Původní nabídka studia v dekoračních textíliích, byla plynule rozšiřována a v současné době poskytuje služby v oblasti bytového designu, bytového textilu, stínící techniky a celkového vybavení interiéru za pomocí stylových doplňků.

Součástí studia je showroom a prodejna s bytovými doplňky. Showroom, který se rozkládá na ploše 200m2 Vám předvede současné trendy ze světa bytového designu. Prodejna nabízí ojedinělé bytové doplňky, které dokonale doplní celkový design vašich interiérů.

Studio je vždy aktuálně dekorováno dle ročního období, takže jeho návštěvou budete příjemně potěšeni a inspirováni.

Náš bytový architekt Vám poskytne služby, které preferují výlučně individuální přístup ke každému klientovi. Spolupracujeme i s dalšími architekty a projektovými kancelářemi a zúčastňujeme se developerských akcí.

Pokud si vyberete ke spolupráci naší společnost získáte zkušeného a spolehlivého partnera, který nabízí nejen architektonické projekty, prodej designových prvků a vlastní realizace, ale také kvalitní servis ať už v odborných konzultacích, komunikaci, případně marketingu nebo v dodávce zboží, v jeho instalaci a v následném servisu. Naše znalosti a zkušenosti jsou také pravidelně získávány na zahraničních veletrzích a to ve Frankfurtu, Paříži, Dubaji a Miláně.

Abychom Vám zjednodušili náhled na naše studio je nově otevřen tento katalog, který Vás provedene jednotlivými produkty, které jsou námi nabízeny.

Obchodně zastupujeme výrobce : CORRADI, RENSON, WAREMA, LEHA atd.

 

 

© Všechna práva vyhrazena LINIE design studio s.r.o. - tapety na zeď, záclony a závěsy

www stránky ANTstudio.cz