Kasper

Tvoříme klenoty zahrad a interiérů, jež přežijí Váš dům

Při vybavování našeho nového domu jsme neustále naráželi na nedostatek luxusních a přitom funkčních doplňků. Nezbylo nic jiného, než využít našich letitých zkušeností z rodinné firmy KASPER KOVO. Ve spolupráci se špičkovými českými designéry jsme navrhli několik kousků, kterými jsme se původně rozhodli vyzdobit pouze náš dům. Předali jsme návrhy konstruktérům. Ti je zpracovali do výkresů. Výkresů se ujali mistři z výroby a první doplňky začaly obohacovat náš dům i zahradu.

Velmi příznivý ohlas okolí nás motivoval k dalším návrhům. Sbírali jsme podněty všude kolem a rozhodli jsme se, že si naši kolekci nenecháme pouze pro sebe. 

Dnes nabízíme těm nejnáročnějším zákazníkům květináče, nerezové zahradní grily, poštovní schránky a další doplňky. Je pro nás výzvou jakékoliv individuální řešení. To vše plně funkční, s maximálním důrazem na detail zpracování.

Naše výrobky jsou stále více žádány významnými designovými studii, a to je pro nás určitý signál, že to, co děláme, má smysl. Věříme, že nám toto vědomí vydrží tak dlouho, jak dlouho budou zdobit výrobky značky KASPER naše okolí.

zobrazuji zboží 16 z 6

© Všechna práva vyhrazena LINIE design studio s.r.o. - tapety na zeď, záclony a závěsy

www stránky ANTstudio.cz